همین الان با عضویت در فست سلکت، فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید.

با تبلیغ در شبکه ها مجازی، دیگر چه نیازی به سایت خواهیم داشت ؟

با تبلیغ در شبکه ها مجازی، دیگر چه نیازی به سایت خواهیم داشت ؟ | دنیای تکنولوژی فست سلکت

.

با تبلیغ در شبکه های مجازی، دیگر چه نیازی به سایت خواهیم داشت ؟

این روز ها، شبکه های مجازی فضای گرمی را برای تبلیغ و به نمایش گذاشتن محصولات فروشنده ها به وجود آورده اند و افراد زیادی هم هستند که از این طریق به کسب درآمد میپردازند. استفاده از این شبکه های مجازی، رایگان است و هیچ هزینه ای در قبال فعالیتی که انجام میدهیم نباید پرداخت کنیم در ضمن راه اندازی یک فضایی برای  تبلیغات از کسب و کارمون، بسیار آسان و ساده است.

با این اوصاف چرا باید برای کسب و کارمون یک وب سایت داشته باشیم ؟

اگر در یک کلام بخواهیم بگوییم :

« مدیریت وب سایت شما، به طور کامل در دست شما خواهد بود و شما تعیین کننده آن هستید که چه اتفاق بیفتد و چه نیفتد !!! »


بله، در شبکه های مجازی، شما همیشه با محدودیت هایی رو به رو هستید که در وب سایت خودتان با انها مواجه نخواهید شد.  ( به نوعی شما باید با ساز آنها برقصید )

شما در وب سایت میتوانید خیلی بیشتر و موثر تر، با کاربرانتان ارتباط برقرار کنید و حتی به بررسی نحوه ی فعالیت انها در سایت بپردازید. مشاهده کنید که کاربران سایت شما از چه چیزهای بیشتر استقبال میکنند و چه چیز در سایت شما توجه آنها را جلب میکند. نداشتن این توانایی در شبکه های اجتماعی به یکی از بزرگترین نقاط ضعف آنها تبدیل میشود.

وب سایت شما میتوانید بسیار هوشمند تر از یک کانال تبلیغاتی عمل کند.

- به کاربرانتان هنگام مشاهده یک محصول، محصولات مرتبط با آن را نشان دهید.

- از آنها بخواهید که با امتیاز دادن به محصول، بقیه ی کاربران را از ارزش خرید محصول آگاه کنند.

- اگر سوالی و یا دیدگاهی دارند کامنت بگذارند تا بقیه کاربران سایت تجربیات خودشان را بیان کنند.

- کاربرانتان برای خود لیستی از محصول های محبوبشان را ایجاد و ....


با تبلیغ در شبکه ها مجازی، دیگر چه نیازی به سایت خواهیم داشت ؟


در شبکه های اجتماعی، مطالب شما عمر کوتاهی دارند !!!

فرض کنید که شما در کانال تلگرامی خودتان هر روز مطالب جدید و متنوعی برای کاربرانتان قرار میدهید، یک سوال اینجا به وجود می اید، پس از گذشت یک مدت، پستی که اولین بار ارسال کرده اید و یا دهمین پستی که ارسال کرده اید چه شده است ؟ احتمالا در بین آن همه مطلب گم شده و انقدر بالا رفته که دیگر کسی به آن دسترسی ندارد و به نوعی مطلب های شما دارای طول عمر میشوند و مدتی پس از تولدشون با قرار دادن پست های جدیدتر آنها خواهند مرد.

خب، در وب سایت به چه صورت خواهد بود ؟ وقتی که صحبت از سایت میشود، پای موتور های جستجو (مثل : گوگل، بینگ، یاهو ) هم به وسط کشیده خواهد شد. وقتی که شما در وب سایت خودتان پستی جدید ایجاد میکنید، با گذر زمان، احتمال نمایش آن پست در موتور های جستجو کم که نخواهد شد هیچ، بلکه، افزایش هم میباد و چنانچه کاربری، عبارتی مشابه با مطلب شما در یک موتور جستجو مثل گوگل جستجو کند، احتمال نمایش وب سایت شما وجود خواهد داشت.

در ضمن شما میتوانید در داخل وب سایت، جستجوگری هوشمند و قدرتمند قرار دهید تا کاربران خیلی آسان تر به محصولات و مطالب گذشته دسترسی داشته باشند.


در پایان میتوان گفت که، استفاده از شبکه های اجتماعی در کسب و کار شما، میتواند نقشی مفید را داشته باشد اما واضح است که یک وب سایت اختیارات بیشتر و بهتری را برای کسب و کار های آنلاین ایجاد میکند تا یک شبکه ی اجتماعی.


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط